Pomniejszenie czcionkiNormalny rozmiar czcionkiPowiększenie czcionkiWersja kontrastowa

Archiwum wydarzeń

23 październik 2015 r. - Konferencja "Od matematyki do automatyki"

$image_alt

Nazwa wydarzenia

Konferencja "Od matematyki do automatyki"

Opis wydarzenia

Dnia 23 października br. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbędzie się Konferencja pt. „Od Matematyki do Automatyki". Wydarzenie będące nawiązaniem do Roku Matematyki na Pomorzu skupiać będzie firmy z branży przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki z największych uczelni wyższych z województwa Pomorskiego.

Podczas tegorocznej Konferencji stawiamy na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką oraz pokazanie, że matematyka obecna jest wszędzie i ma wiele zastosowań w przemyśle. Dlatego też każdy z uczestników będzie miał okazję do wzięcia udziału w krótkich, 30-minutowych prelekcjach – studiów przypadku, jak również w szerokim wachlarzu warsztatów z zagadnień automatyki, robotyki i systemów wizyjnych.

Wsparciem merytorycznym Konferencji będą firmy:

- OMRON Electronics Sp. z o.o producent zaawansowanych systemów automatyki przemysłowej i ekspert w zakresie ich zastosowań w dziedzinie automatyki zakładów produkcyjnych i automatyzacji maszyn,

- KUKA Roboter CEE GmbH- wiodący producent robotów przemysłowych – numer jeden w Europie, zajmujące pierwsze miejsce w branży automotive na świecie.

Organizatorami Konferencji są: Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Operator Pracowni Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych w SIT - TMA LABS Sp. z o.o.

Udział w Konferencji będzie również okazją do zapoznania się z najnowszym produktem firmy TMA Robots – robotem kartezjańskim – pierwszym seryjnie produkowanym robotem kartezjańskim w Polsce, który otrzymał wyróżnienie w kategorii „Narzędzia i oprzyrządowanie do przetwórstwa tworzyw sztucznych" podczas tegorocznych XIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL2015.
Szczegółowy program oraz REJESTRACJA poprzez stronę: http://odmatematykidoautomatyki.evenea.pl/
Organizatorzy:

Patroni merytoryczni:

Patronat honorowy:

 
Termin i miejsce wydarzenia
23 października 2015 r - w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
ul. Portowa 13 B, 76-200 Słupsk 

Kontakt

 
view szablon artykułu